KLU GARDEN

JAK TO SIĘ ZACZĘŁO

Mówi się, że potrzeba jest matką wynalazków. Dokładnie tak było z KLU Garden – nową marką firmy UNIKAT. Po długich poszukiwaniach idealnych mebli ogrodowych, postanowiliśmy wyprodukować je we własnym zakresie. Każdy z testowanych przez nasz egzemplarzy zmuszał nas do wyborów pomiędzy nowoczesnym wyglądem, a ergonomią,  komfortem, a jakością wykonania, estetyką, a trwałością w użytkowaniu. Kompromis może być dobrym rozwiązaniem ale na pewno nie w kwestii wypoczynku. Do pełnego relaksu potrzebny jest pełen komfort i dokładnie z tą myślą zostały stworzone meble marki KLU GARDEN.

DIABEŁ TKWI W SZCZEGÓŁACH

Cały sztab ludzi pracował nad udoskonaleniem prototypów.. Dopracowaliśmy wysokości, szerokości, głębokości, kąty, grubość, gęstość i twardość poduch siedziska i oparcia. Akceptacją projektu były pozytywnie zakończone testy jakościowe.

WŁAŚCIWY PARTNER W DRODZE DO JAKOŚCI

Ponad dwadzieścia lat doświadczenia firmy UNIKAT, tysiące wyprodukowanych reklam, w tym setki oznakowanych aptek dają nam pewność, że do jakości na każdym etapie procesu produkcji naszych mebli ogrodowych KLU GARDEN, nasi specjaliści podchodzą wręcz z aptekarską precyzją.

KLUczem do sukcesu jest
brak kompromisów

KLU GARDEN
The One

Zestaw sugerowany THE One marki KLU GARDEN to trzyosobowa sofa, dwa fotele i stolik kawowy.

Nie ograniczmy jednak Twojej wyobraźni. Możesz spersonalizować ostateczny wygląd mebli. Masz możliwość wyboru koloru konstrukcji – biały, czarny, grafit , materiału na poduchy – INARI, CAPONE i rodzaju blatu – szkło hartowane lub drewno egzotyczne.

W skład kolekcji The One wchodzi również przestronny narożnik, komfortowy podnóżek, pomocnik – stolik z tacą oraz stolik kawowy kwadrat.

To jeszcze nie wszystko – wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów wkrótce zaprezentujemy nowości!

RELAKS DLA OKA, CIAŁA i DUSZY W TWOIM OGRODZIE

Stwórz klimatyczną strefę wypoczynkową na świeżym powietrzu. Zestaw mebli ogrodowych KLU Garden nie tylko pięknie się prezentuje, ale sprawia, że delektujesz się chwilą idealnego relaksu pijąc kawę czy czytając książkę w otoczeniu natury.

Masz pytania? Zadzwoń: 603 103 281